O nas

BUDMIX to polska firma rodzinna skoncentrowana na budowie oraz renowacji obiektów inżynierii wodnej i lądowej.

Doświadczenie zdobyte na wielkogabarytowych budowlach przemysłowych i energetycznych w Europie Zachodniej nauczyło nas, jak podejmować słuszne decyzje podczas realizacji nowych wyzwań.

Co robimy?

Na polskim rynku budowlanym funkcjonujemy od 2009 r., gdzie początkowo zajmowaliśmy się antykorozyjnym zabezpieczeniem betonu i stali. Dziś możemy się pochwalić dużo bogatszym portfolio w zakresie budowy oraz renowacji obiektów inżynierii wodnej i lądowej. Nasz zespół wyróżnia kreatywne myślenie, niestandardowe rozwiązania oraz rzetelność. Posiadamy bogaty park maszyn do robót specjalistycznych, ziemnych oraz własny transport wysokotonażowy, co czyni nas samowystarczalnymi.

Od ponad 10 lat swoją wiedzę dotyczącą ochrony betonu i stali sukcesywnie poszerzamy i wdrażamy na wielu realizacjach w Polsce.

INŻYNIERIA LĄDOWA I WODNA

ANTYKOROZJA BETONU I STALI

GEOTECHNIKA

WYBURZENIA

Współpraca

Naszą pozycję na rynku budujemy konsekwentnie na wartościach, w które wierzymy: na bezpieczeństwie robót, na jakości usługi budowlanej, jak również na współpracy z wiodącymi producentami materiałów chemii budowlanej.
Image
Image
jotun
hempel
Image

Zaufali nam

Jesteśmy przekonani, że ciężka praca wykwalifikowanej załogi, indywidualne podejście do oczekiwań Klienta oraz współpraca z najlepszymi przedstawicielami branży to gwarancja doskonałych realizacji budowlanych, a tym samym - najwyższego zadowolenia Klienta.

BUDMIX Sp. z o.o.
logo Budmix
logo Budmix

BUDMIX Sp. z o.o.

Wąsoskie Holendry 10

62-561 Ślesin

kom. +48 667 818 016

fax +48 63 270 55 64

biuro@budmix.pl