O nas

BUDMIX to rodzinna firma, która jest liderem na lokalnym rynku budownictwa inżynierii wodnej i lądowej oraz zabezpieczeń antykorozyjnym betonu.

Zebrane doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie certyfikowanej wytwórni betonu towarowego. 

Jak mało który producent wiemy czego oczekuje Klient, bo przez wiele lat sami nim byliśmy.

Jesteśmy certyfikowanym zakładem produkującym beton towarowy, stabilizacje, inne betony specjalistyczne oraz prefabrykaty betonowe.

Posiadamy własny, szeroki park maszyn do transportu mieszanek betonowych oraz pompy do betonu.

Co robimy?

Na polskim rynku budowlanym funkcjonujemy od 2009 r., gdzie początkowo zajmowaliśmy się antykorozyjnym zabezpieczeniem betonu i stali. Dziś możemy się pochwalić dużo bogatszym portfolio w zakresie budowy oraz renowacji obiektów inżynierii wodnej i lądowej. Nasz zespół wyróżnia kreatywne myślenie, niestandardowe rozwiązania oraz rzetelność. Posiadamy bogaty park maszyn do robót specjalistycznych, ziemnych oraz własny transport wysokotonażowy, co czyni nas samowystarczalnymi.

Od ponad 10 lat swoją wiedzę dotyczącą ochrony betonu i stali sukcesywnie poszerzamy i wdrażamy na wielu realizacjach w Polsce.

INŻYNIERIA LĄDOWA I WODNA

ANTYKOROZJA BETONU I STALI

GEOTECHNIKA

WYBURZENIA

BUDOWNICTWO JEDNORODZINNE

BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE

Współpraca

Naszą pozycję na rynku budujemy konsekwentnie na wartościach, w które wierzymy: na bezpieczeństwie robót, na jakości usługi budowlanej, jak również na współpracy z wiodącymi producentami materiałów chemii budowlanej.
Image
Image
jotun
hempel
Image

Zaufali nam

Jesteśmy przekonani, że ciężka praca wykwalifikowanej załogi, indywidualne podejście do oczekiwań Klienta oraz współpraca z najlepszymi przedstawicielami branży to gwarancja doskonałych realizacji budowlanych, a tym samym - najwyższego zadowolenia Klienta.

BUDMIX Sp. z o.o.
logo Budmix

BUDMIX Sp. z o.o.

Wąsoskie Holendry 10

62-561 Ślesin

kom. +48 667 818 016

fax +48 63 270 55 64

biuro@budmix.pl

Wytwórnia betonu
towarowego BUDMIX

ul. Łąkowa
62-540 Kleczew
kom. +48 507 495 119

logo Budmix